Tuss LOGO SS 2015

????????

.

TUSS ss 2015 LOGO

Śnieżnych bałwanów coraz mniej, bociany wracają z ciepłych krajów, Polacy z Egiptu. Przed nami wiosna zwana małym latem, zaraz po niej lato zwane latem no chyba że jest chłodne to wtedy zwane małą jesienią.. No dobra, prolog o zbliżającym się ociepleniu za nami możemy przejść do meritum: MAMY wiosenno-letnią kolekcję TUSS-a 😀 Wszędzie. Na zdjęciach, w szafie, w Szołrumie!

Nowa kolorystyka, szary melanż poszedł do lamusa, dominuje żółć słonecznikowa, jasna stal oraz pseudo-różowy zwany koralem. Ogólna koncepcja printów: logo wszędzie i w dużych ilościach. Pomysł odważny, trochę ostentacyjny, ale wyszło ładnie. Dwa kroje longsleevów: z prostym i dłuższym tyłem, leżą bez zastrzeżeń. Pojawiła się dwustronna bluza z kapturem 😀 Jak widać ciuchy BEZlewejSTRONY zyskują na popularności 😛
Absolutnie jaramy się sukienką!! Rozkloszowana jasna szarulka z kieszeniami oraz koralowym sznureczkiem 😀 Mocno uniwersalne cudo zarówno dla kuleczek jak i szkieletorów 😀 Niekwestionowany hit kolekcji!

A przy okazji…. Drogie sklepo-butiko-szołroomy: nie oburzajcie się, że znowu MAMY JAKO PIERWSZE kolekcję od Tussa. Wystarczyło… osobiście pojechać po nią do Kalisza, 8 godzin lulać najnowszego TUSSikowego bobasa, a co najważniejsze – podłączyć projektantkę do kroplówki z redbullem dzieki czemu była w stanie pakować i metkować 😀 Potem padła.

PS. Większość kolekcji dostępna u nas OD WCZORAJ a sukienki i bluzy od przyszłego tygodnia.
Xoxo Crazy J&Z

 

#TussPoland#TUSS#CrazyJZ#CrazyJZshowroom

 

www TUSS

TUSS_Logo26

TUSS_Logo22

????????

TUSS_Logo24

TUSS_Logo25

????????

????????

TUSS_Logo20

????????

????????

TUSS_Logo21

????????

TUSS_Logo28

TUSS_Logo18

TUSS_Logo19

????????

TUSS_Logo5

TUSS_Logo4

????????

TUSS_Logo3

TUSS_Logo6

TUSS_Logo7

TUSS_Logo8

????????TUSS_Logo17

TUSS_Logo SS 2015

TUSS_Logo14

TUSS_Logo16

TUSS_Logo1

TUSS_Logo

TUSS_Logo2

 

TUSS_Logo13

TUSS_Logo12

TUSS_Logo10

TUSS_Logo11

TUSS_Logo9

 

 

Reklamy