Musztarda po obiedzie czyli BOOSO

SONY DSC

.

Najnowsza kolekcja BOOSO zwana w branży parentingowej – MUSZTARDĄ PO OBIEDZIE, w gwiazdorskim stylu wkroczyła mocno spóźniona. Jak zwykle profesjonalnie choć z bardzo ograniczoną liczbą egzemplarzy oraz cenami nie na każdą kieszeń.

Lookbook iście dizajnerski, motyw przewodni: EDISON I JEGO KABLOŻARÓWKI w towarzystwie betonu architektonicznego. Całość wyglada dość zjawiskowo choć role pierwszoplanową grają bardzo TWARZOWE kable. Kroje ubranek to kontynuacja wszystkich poprzednich kolekcji, czyli nadal wszystko pasuje do wszystkiego. Z nowości cieniutka kurteczka – raczej na ciepłą wiosnę (warto już nabyć bo kolekcja wiosenna wyjdzie pewnie około lipca…), uszata czapa Fluffy (o kroju rodem z Czterech Pancernych i Psa) oraz bezrękawnik z cicikiem (miał być unisex ale wg nas jest MAŁOmęski, polecamy raczej dziewczynkom). Ponadto krótkie czarne spodenki i spódniczka Flash z materiału do złudzenia przypominającego worek na śmieci (ale spoko – zyskują przy bliższym poznaniu, po założeniu kieca wygląda bardzo glamour – jak znalazł na Święta!).

Jest wariacja na EPICKO PIĘKNEJ sukience wave (doszyli długie rękawy), ale spodnie bez większych zmian poza kolorem i materiałem…. Apropo materiału… wiodący melanż jest bliźniaczo podobny do materiału MIAMI znanego Wam z ubranek PIF PAF’a i kilku innych marek 😀 Nie doszukujmy się jednak WIĘKSZEGO skandalu czy intrygi – tkanina jest ogólnie dostępna w kilku odcieniach i nikt jej nie opatentował.

Co do CZAPEK Z DASZKIEM i siateczką… NA ZIMĘ…. Z pozoru dziwne, ale czemu nie – coraz więcej Polaków spędza Święta w ciepłych krajach, popijając MOJITO zamiast GRZAŃCA… Poza tym nie zapominajmy – Booso jest głównie exportowane ZA WIELKĄ WODĘ np. do Australii czy Tajwanu gdzie nadal jest czas chodzenia w bikini… My musimy sobie jakoś radzić – zawsze można dzieciakowi wcisnąć pod nią MINI BEANIE a na uszy nauszniki i też będzie stylówka OK a czerep docieplony 😛

Rozmiarówka bardzo oversize, Zocha&Dżonas prawie utonęli w kurtkach. Tym razem naprawdę sugerujemy wszystko przymierzyć przed zakupem!

SŁOWO KOŃCOWE: my i BOOSO jesteśmy jak dzieci z patologicznej rodziny. Nasza relacja jest skomplikowana, czasem walimy ich po głowach, ale jakby co zawsze staniemy za nimi murem. Dlatego – mamy i taty – przeczytajcie poniższy tekst bardzo uważnie, aby nie wspierać (poprzez kupno) handlu podróbkami:

Droga POLSKA MARKO KOPIUJĄCA BOOSO. Nie wymienimy cię z nazwy, jeszcze nie teraz. Mocno przekroczyliście granice INSPIRACJI i doskonale o tym wiecie. Wasza działalność to zwykła INTERNETOWA GIEŁDA ODZIEŻOWA z podróbkami. Z projektowaniem nie ma to nic wspólnego. Począwszy od dnia dzisiejszego, jeśli wypuścicie choć JEDNO ubranko będące kopią BOOSO – nie pozostaniemy obojętne. I gwarantujemy, że zaboli.

P.S. Zapraszamy do Szołrumu, wieszak z BOOSO wisi i czeka na przytulenie.

Xoxo Crazy J&Z

.

BOOSO 

 

Booso AW 20143Booso AW 20142

10041121

SONY DSC

Booso AW 20146

Booso AW 20148

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Booso AW 20147

booso AW 2014 o

booso AW 2014 p

SONY DSC

Booso AW 20149

Booso AW 201410

Booso AW 201412

booso AW 2014 n

nowebooso01 nowebooso02 nowebooso03 nowebooso04

Booso AW 201413

SONY DSC

Booso AW 201411

 

SONY DSCBooso AW 20144

Booso AW 20145

SONY DSC

Świeta3

SONY DSC

SONY DSC

net baby 3,5+21

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Reklamy