Sabathówka. Góra czarownic.

????????

 

.

Wielkimi krokami zbliża się HALLOWEEN, Święto Zmarłych oraz Rocznica Otwarcia Szołrumu. To doskonała okazja żeby postraszyć dzieci duchami i czarownicami a mężów wydatkami w naszym Szołrumie 😛

Mamy do tego niezłą miejscówę – wioskę czarownic zwaną SABATHÓWKĄ – ukrytą w parku dinozaurów w województwie świętokrzyskim (ok 14 km od Ostrowca Świętokrzyskiego).

Do Sabathówki prowadzi strome podejście, ale na szczęście dla leniwych i tych ze złamanym śródstopiem kursuje autobus. Taki amerykański school BUS!

Już z daleka widoczna jest Góra Czarownic z Chatką Na Kurzej Stopce budzącej wspomnienia bajki-horroru o Jasiu i Zosi… yyyyy…. Małgosi, bo już od samego wejścia wita nas czarownica-bileterka siedząca w domku z piernika.

Gdy dotrzecie do Chatki możecie skosztować tam magicznych wywarów i potraw takich jak sok z pająka…. ale – bez obaw – LATTE też się znajdzie!
Generalnie wszystkie napotkane czarownice opowiadają bajki, bawią się z dzieciakami, grają w niemoralne gry i kuszą przerażającymi babeczkami (>400 kalorii). Oczywiście atrakcji i zadań specjalnych (z nagrodą w postaci tatuażu) jest znacznie więcej a każde zajmuje około 20 minut.

Musicie się pośpieszyć bo pod koniec listopada Czarownicom kończy się umowa dzierżawy wioski, która transformuje w wioskę św. Mikołaja i elfow!

Niestety nasza dokumentacja fotograficzna jest uboga, wykonana telefonem… Przy pierwszej próbie zrobienia zdjęcia czarownicy naszym aparatem… PĘKŁA KLISZA 😛

Jeśli chcecie więcej szczegółów to wsiadajcie na miotłę i lećcie na ich stronkę:

albo na fanpage 🙂

 

SABATHOWKA w kompeksie rozrywkowo-wypoczynkowym JURA PARK BAŁÓW

SABATHÓWKA na FB  🙂

.

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

10140927 Bałtów

????????

10140927 Bałtów1

????????

10140927 Bałtów2

????????

10140927 Bałtów3

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

 

 

LOGO_Crazy (2)

 

Reklamy