NoSweet dla rudzielców :D

????????

NoSWEET AW 2014… czyli kolekcja dla chudych rudzielców 😀

Marka dzieciowa – znana między innymi z GACI za 5 dych – wypuściła jakiś czas temu bardzo ładną kolekcję.

Trochę wyjątkową, bo dedykowaną głównie dla dzieci o pięknych rudych włosach. Oczywiście to tylko nasza opinia, ale patrząc na kolorystykę trudno się oprzeć takiemu wrażeniu.

Mimo printów i sukienek, o których rozpisują się InTeRnEtY….kolekcja jest bardzo chłopięca a piżamowy charakter wzorów – w odpowiedniej „obstawie” – wygląda całkiem nieźle, nawet bardzo nieźle 😀
Jak wspomniałyśmy wcześniej grupa docelowa NoSweet to rudzi chudzielcy o baaaaaaaardzo długich nogach – takich do samej ziemi. Góry mają SLIM ale w sam raz, a doły SLIM, ale duuużo za długie. Sukienki zaprawdę urocze, ale nie można zapominać że ubranka typu „wielka płachta materiału” z nadrukiem, wyglądają dobrze jedynie na figurze typu SZKIELETOR.

Z elementów naprawdę godnych polecenia jest CHUSTA/ARAFATKA w ważki. Piękna, uniwersalna i nie wyrasta się z niej nigdy, co oznacza, że zdecydowanie można ją sobie od dziecka pożyczać 😀 Oczywiście mamy zamiar to robić :PCo do jakości: materiały i printy spoko – nie spierają się i nie rozciągają po pierwszym praniu.
Prajsy może trochę przesadzone, zdecydowanie dla tych co nie pytają „czy 104 na tej koszulce to rozmiar czy cena?”. Przykład: frak/bluza (z porożem na plecach) całkiem efektowna, ale o małej gramaturze (frak Czesiociucha, bluza DinoHoodie od Kukukids czy surdut PifPaf’a są zdecydowanie mocniejsze i lepsze jakościowo przy niższej lub podobnej cenie).
Ale – jak powiadają – co my tam wiemy! 😛 Jak macie ochotę coś nabyć to wbijajcie do NoSweet na FB. Znajdziecie ich tutaj.
Przy okazji duży plus za czytelną stronę internetową: http://sklep.nosweet.pl/NoSweet2

????????

????????

????????

NoSweet3

NoSweet1

NoSweet4

????????

????????

NoSweet6

????????

????????

NoSweet5

NoSweet7

NoSweet8

????????

NoSweet12

????????

????????

NoSweet11A

????????

NoSweet10A

????????

SONY DSC

NoSweet9

????????

102409213 102409214

Reklamy