Jak nosić dres?

Desktop18

.

 

JAK NOSIĆ DRES?

Na naszym fanpage witamy kolejny tysiaczek MAM i TAT Nie wszyscy jeszcze dobrze nas znają i wiedzą jak wspaniale potrafimy RADZIĆ w każdej dziedzinie Dlatego specjalnie dla tych NOWYCH omówimy sposób użytkowania dresu

Ta z pozoru prosta czynność okazuje się być czasem mocno problematyczna.
Po pierwsze spodnie dresowe zakładamy na nogi. Jeśli spodnie zakładamy na głowę to znaczy że jesteśmy właśnie na ostrym afterparty i nieco przesadziliśmy z alkoholem a nie o tym jest ten post.
Spodni nie podciagamy pod same pachy, chyba że jest ku temu ważna okazja taka jak na przykład BALIK KARNAWAŁOWY a dziecko przebieramy za DZIADA BOROWEGO…
Gdy nogawki stają się za krótkie, albo nie możemy rozstać się z ulubionymi spodniami z rozmiaru 68 a dziecko ma już 2 latka… nie wyrzucamy ich tylko dokupujemy getry, którymi przedłużamy nogawki. Wyglada to nieźle i z całej sytuacji wychodzimy z twarzą a nie z dupą.
Bluzę dresową ZAPINANĄ zakładamy ostrożnie, tak aby nie wciąć dziecku brody zamkiem
błyskawicznym. Bluzę bez zamka wkładamy przez głowę. Chyba że tyłek jest mniejszy to próbujemy dołem, bo spada szansa na podduszenie.
Jeśli kaptur jest mały – ściśle dopasowany do głowy – to lepiej go nie nakładać bo grozi to stylówką a’la CZOPEK/GLOBULKA. No chyba że to znowu balik … o tematyce farmaceutycznej.
Na koniec najważniesze – skarpety naciągamy POD ściągaczem spodni a nie NA. No chyba że dziecko ma anginę ropną i tak czy siak będzie ukryte pod kocem w domu.

Przy okazji…. drogie MARKI DZIECIOWE! Sugerujemy dołączanie niniejszej instrukcji do każdego dresu Otrzymuje ona LICENCJĘ PUBLICZNĄ więc śmiało możecie ją wykorzystywać

Dziękujemy za uwagę.

Xoxo Crazy J&Z

Reklamy