BRAIN INSIDE

????????

Czapy od BRAIN INSIDE

Lato za pasem, czas ustalić najważniejsze fakty:  zdechła większość komarów, na wieczór wkładamy ciepłe gacie bo zimno, rano koniecznie skarpety do japonek a czapkę z daszkiem i pomponem zastępujemy grubą kororową czapką z pomponem. W tym sezonie koniecznie z BRAIN INSIDE co nam będzie przypominało żeby zabierać ze sobą mózg z domu.

 

Jest moc kolorów a będzie jeszcze mocniej bo panie z koła gospodyń dziergają już partię na nasze specjalne zamówienie. Zabijemy nimi szarość każdego dresu 😛

Ze szczegółów: tylko i wyłącznie na wysokości uszu podszyte są polarem coby odpowiednie ośrodki mózgowe na wysokości skroni były ogrzane, a reszta miała miły przewiew.

CZAPY już niedługo czyli we wrześniu w naszym Szołrumie a tymczasem oblookajcie jak chcecie profil BRAIN INSIDE, bo jest PSZEskandaliczny a właścicielka na bank pójdzie do piekła. Razem znami 😀

 

BRAIN INSIDE na FB

 

SŁIT FOCIE poniżej 😛
Czapy oczywiście od BRAIN INSIDE a reszta wdzianek trochę ztuningowana 🙂 czyli koszulki Booso z naklejkami 😛

.

Brain INSIDE4

????????

????????

Brain INSIDE2

????????

Brain INSIDE1

????????

BrainINSIDE01

Brain INSIDE3

BrainINSIDE03

????????

????????

Brain INSIDE5

????????

BrainINSIDE11

????????

????????

????????

????????

Brain INSIDE7

????????

????????

 

LOGO_Crazy (2)

 

 

Zdjęcia publikowane na tej stronie są chronione prawem autorskim, stanowią wyłączną własność autora. Jakiekolwiek wykorzystywanie (kopiowanie, reprodukowanie, publikowanie, drukowanie itp.) zdjęć, fragmentów zdjęć lub ich modyfikacji, bez zgody i wiedzy autora zabronione.

Reklamy