KAAN

????????

.

KAAN W AKCJI.

Przeglądając ubranka z kolekcji KAAN nasuwa się z automatu jedno pytanie: czy to jest sieciówka??? Mnogość ubrań nieco przytłacza, przejrzenie wszystkiego trwało dłużej niż wyprawa Froda z Shire do Mordoru, wiec bez koli i popkornu się nie obyło.
Całość kolekcji pogrążona w lekkim chaosie czyli mydło i powidło. Być może koncepcja była taka żeby każdy znalazł coś dla siebie (i to się z pewnością udało!). Na szczęście oszczędzili nam aplikacji z pewnym znanym kotem BEZ UST.
Nauczone doświadczeniem, z wiedzą, że internety kłamią a zdjęcia to doskonale w Paint’cie można obrabiać, żeśmy zamówiły co nieco do oblookania 😀 Sądząc PO OKŁADCE obstawiałyśmy średnio-niską półkę jakościową.
To co przyszło nieco nas zaskoczyło (zupełnie jak ostatni rachunek za prąd..).
Porządnie skrojone egzemplarze, bez wad, bez popruć, doskonały materiał, wykończenie wykończone, nie rolujące się aplikacje… Wygląda na to, że mają niezłą szwalnię, albo skrupulatnie sprawdzają każdą rzecz przy odbiorze.
Upaprane lodami, błotem, owocami, niezidentyfikowaną nadgniłą roślinnością z głębi ogrodowej studni, rozciągnięte do granic możliwości, wyturlane w trawie, wyprane w Vanishu i wysuszone w suszarce – czyli jak zwykle NIEzgodnie z planem – tak wygladały nasze „testy jakościowe” z ubrankami KAAn-a.
WYNIK KOŃCOWY: ufffff… nie szmacą się po pierwszym praniu 😀
Bez dwóch zdań kolekcję można by ograniczyć do tych kilku rzeczy, które nabyłyśmy. Nie są spójne, ale każda świetnie wykonana i po prostu bardzo ładna.
Reszta ubranek nie zrobiła na nas specjalnego wrażenia, wydaje się być niepotrzebnym tłem, klasycznym zapychaczem. Niczym Magda Gessler radzimy zmniejszyć menu (katalog), wybrać najlepsze potrawy (ubranka) i się nie rozdrabniać. Do tego sprawić sobie odjechany lookbook (tylko nie kolejna sesja na białych europaletach…raczej na tle jakiś murali, czy ewentualnie w jakiejś hipsterskiej dzielnicy). Może wtedy uda się Wam wyjść z cienia innych marek, w którym obecnie NIECO utknęliście.
Ceny??? Słuszne, absolutnie nie ma się do czego przyczepić 😀
W SZOŁRUMIE wisi już co nieco. A dokładnie to co nam się spodobało i same nabyłyśmy dla Zochy&Dżonasa. Czyli jak zwykle nie dajemy Wam wyboru i narzucamy swój styl 😛 Ale co tam, nasze podwórko – nasze zasady!

.

KAAN na FB

.

A poniżej CRAZY J&Z W AKCJI:

.

 

KAAN18

Sukienka mazy 99 zł

 

KAAN17

 

KAAN20

 

KAAN19

 

KAAN16

T-shirt z puzzlem 59 zł Tunika mazy 99 zł

 

KAAN15

 

KAAN8

T-shirt z puzzlem 59 zł

 

KAAN7

T-shirt z puzzlem 59 zl r. 92-98

 

????????

 

KAAN12

Bluzka skrzydła 59 zł Bluzka puzzel 59 zł

 

KAAN11

Bluzka skrzydła 59 zł spodenki lniane 79 zł

 

????????

 

KAAN14

 

KAAN21

Marynarka dresowa 119 zł

 

KAAN22

Marynarka dresowa 119 zł

 

????????

 

KAAN25

 

KAAN24

 

KAAN13

 

????????

Tunika z kapturem 79 zł

 

KAAN9

Tunika z kapturem 79 zł

 

KAAN10

 

SONY DSC

 

SONY DSC

 

????????

Bluzka z puzzlem 59 zł

 

KAAN5

Bluzka z puzzlem 59 zl Spodnie lniane 89 zł

 

KAAN6

 

????????

Spodnie lniane 89 zł trampki Converse

 

KAAN3

Komin dwustronny gwiazdy/szary 35 zł

 

KAAN4

Komin dwustronny gwiazdy/szary 35 zł

 

KAAN2

 

KAAN1

T-shirt z puzzlem 59 zł, Czapka Czesiociuch

 

KAAN

 

 

 

Reklamy