Czesiociuch by RESERVED

????????

.

W Poznaniu nowa kolekcja wjechała z hukiem… hukiem zawalającego się dachu jedynej galerii, w której był Reserved z ową kolekcją…Jednakże sprawnie przewieźli ją do nowo otwierającego się Reserved wGalerii Malta i z tej okazji załapałyśmy się na wstępie na 30%zniżki.
Jak powiadają – głupi ma szczęście 😛
Ale do konkretów. Rozmiarówka od 110 ( do 164 )  i brak rozmiarów dla najmłodszych przedszkolaków (2-3 latka) był nieco zaskakująco-denerwujący, ale…okazało się, że kolekcja jest sprytnie pomyślana: gatki 3/4, bluzy z rękawkiem do łokcia, spódniczki/sukienki w uniwersalnych krojach a co się z tym wiąże można w nie wbić maluchy w rozmiarze 92 (będzie wtedy długi rękaw i długie spodnie, a sukienki po prostu do kolan). Cała kolekcja utrzymana jest w fajnej kolorystyce pasującej dowszystkiego: do dresu, do jeansu do galowej bieli… COPONIEKTÓRE ubranka przywodzą na myśl dresy kreszowe z lat 80-ych… 🙂
Czyli generalnie pozytyw 😀
Niektóre kroje już gdzieś widziane: haremki identyczne jak u HultajaPolskiego, a marynarka..hmm no cóż – nic nowego nie da sie wymyśleć dwa rękawy, guziki.
Barwiony materiał, z którego wykonane są sukienki czy koszulki jestbardzo praktyczny – nie widać plam – zresztą kolorowa kratka też niejest jednolita a zatem doskonale maskuje ewentualny brud.
UWAGA: w sklepach stacjonarnych dostępne są tylko wybrane modele z kolekcji. Oto na przykład: szarej sukienki nie ma w całym Poznaniu. Ceny od 29 do 109 zł więc źle nie jest. Choć pamiętajmy, że to jednak sieciówkowa wersja Czesia.

Na zakończenie kilka słów o kwestii MADE IN … jak pamiętaciecałość kolekcji długi czas owiana była tajemnicą, terminy premierybyły przesuwane i krążyły dziwne plotki o zaginięciu kolekcji w statkach płynacych z Chin…Ale ale, najważniejsze że DESIGNED IN POLAND i tego możemy być pewni 😀

 

 

CZESIOCIUCH by RESERVED Kids

Czesiociuch by Reserved 08

 

Czesiociuch by Reserved 10

 

Czesiociuch by Reserved 05

 

????????

 

Czesiociuch by Reserved 09

 

Czesiociuch by Reserved 06

 

Czesiociuch by Reserved 07

 

Czesiociuch by Reserved 03

 

Czesiociuch by Reserved 01

 

Czesiociuch by Reserved 04

 

Czesiociuch by Reserved 02

 

Czesiociuch by Reserved 11

 

Czesiociuch by Reserved 12

 

 

 

Reklamy