Fotelik rowerowy

????????

FOTELIKI ROWEROWE

Sezon na ROWEROWANIE można uznać za otwarty! W związku z tym mamy od siebie kilka uwag 😛

Producenci fotelików prześcigają się w aplikacji kolejnych zbędnych bajerów. Czekamy już tylko na funkcję CEWNIKOWANIA dziecka, aby ograniczyć ilość przystanków na siku.. Poza stekiem mało przydatnych bzdetów warto zwrócić uwagę na kilka kwestii bardziej praktycznych. Oto co mamy do powiedzenia w tym temacie:

Jeśli Wasze dziecko to ŚPIOCH, który przytnie komara w każdych warunkach (przy braku wygody oraz gdy deszcz leje na niego jak z cebra) – warto nabyć fotelik pochylany/rozkładany z tzw. „funkcją spania. Przy okazji nabądźcie także zagłówek typu rogal coby głowa nie latała. No i folię…
W komplecie z fotelikiem warto dokupić milion toreb, torebek, saszetek, sakiew czy schowków montowanych na rowerze, bo zawsze jest zylion rzeczy do zabrania… dla młodszych pieluchy, butelki, chusteczki… a dla starszych – wszystkie dwadzieścia osiem ulubionych zabawek, koc piknikowy, picie, przekąski, termos z kawą, kontener plastrów, gips  itp..

Jeśli interesują Was POPULARNE marki Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA  (który i tak niczego nie gwarantuje jak wjedziecie z dzieciakiem do rowu z pokrzywami!) to szukajcie: Hamax, Kettler, Roemer.Bellelli, BoBike, B`Twin, GMG, HTP Design, OkBab, Polisport, WeeRide.

PS. Jedno jest pewne, jak my byłyśmy dzieciakami to istniały tylko trzeszczące foteliki wiklinowe dla maluchów, a starszaki jeździły po prostu na bagażniku. I przeżyliśmy 😀

Poniżej zupełnie nieistotne foty, ale przynajmniej związane z tematem 😛

FR09

 

????????

 

FR010

 

????????

 

FR011

 

????????

 

FR012

 

FR04

 

???????????????????

 

???????????????????

FR03

FR05

 

 

Reklamy