Tuss

????????

Marka TUSS

A w zasadzie TUSS Poland – ifjunołłotajmin… 😀

To ubranka estetyczne, minimalistyczne, nie krzykliwe, wygodne. Takie trochę OjBaby (coś pomiędzy Ojtyty a Maybe4Baby).

Zastosowane materiały (bawełna z elastanem w odpowiedniej proporcji) są wyraźnym kompromisem pomiędzy mięciutką, ale gniotącą się 100-procentową bawełną, a niewzruszoną sztucznizną. Dzięki temu po praniu faktycznie pozostają nie zmienione, nie rolują się, nie deformują, ale z drugiej strony cechują się minimalną sztywnością. Generalnie dajemy za to plus (dodatni), bo po 3-godzinnej zabawie ciuszki nie wyglądają jak psu z gardła wyciągnięte 😀

Ceny mają konkurencyjne, w sam raz na przedszkolną stylówkę – bo nie szkoda nam kasy na bejzik za około 40 zeta, który i tak zostanie zaplamiony, pomazany i totalnie zgangszczony (bo panie przedszkolanki mają zazwyczaj dbałość w głębokim poważaniu i pozwalają mazać się twojemu dziecku niezmywalnymi pisakami..).

Przy okazji marki TUSS poruszymy pewną ogólną kwestię. OTWORY NA GŁOWĘ. Niby to tylko DZIURA, ale patrząc na rozwiązania proponowane przez różne marki – zrobienie ODPOWIEDNIEJ wydaje się być trudniejsze niż fizyka kwantowa.. A teraz – drodzy projektanci! Zapamiętajcie co następuje:

1. Najmłodsze dzieci (poniżej 1 roku życia) mają inne proporcje: WIELKI ŁEP contra DROBNE CIAŁO.
2. Zbyt duże (szerokie) otwory na głowę powodują, że wystają ramiączka od ewentualnej podkoszulki (zakładanej zimą, jesienią) co wygląda BEZNADZIEJNIE!
ROZWIĄZANIE? Z tym problemem doskonale poradziło sobie właśnie TUSS – pogłębiło NIECO (acz wystarczająco) dekolt w kierunku przednim 😀

Podsumowując: na materiałach się znają, potrafią ładnie wykończyć ubranka, ale muszą popracować nad pilnowaniem tego co wychodzi ze szwalni (zresztą jak wszyscy!), bo zdarza się, że otwory na głowę w tych samych rozmiarach są różne..
Pamiętając, że to ich NAJPIERWSZEJSZA kolekcja okażmy nieco wyrozumiałości. Bejziki już mają i się nie prują 😀 Teraz czekamy na coś czym będą się wyróżniać, bo w tej branży zaczyna robić się tłoczno….

Zresztą oceńcie sami i dajcie znać, mamy je w SHOWROOMIE.

TUSS na FB

TUSS8

????????

TUSS7

????????

TUSS03

????????

TUSS02

TUSS04

TUSS01

TUSS4

SONY DSCTUSS5

????????

TUSS6

TUSS12a TUSS12 TUSS11

Reklamy