Booso… hmmm

????????

.

BOOSO….. hmmmmmm…

Te młode PROJEKANTY mają TALENTA nieprzeciętne, ubranka tworzą piękne, wręcz niezwykłe.  ACZKOLWIEK….  wykazują lekkie upośledzenie w kontaktach z klientem. Strona sprzedażowa to jakiś dowcip. „Wkrótce” jest przedziałem czasu od „za pół roku” do „nigdy”. Średni czas reakcji na maile 1-2 tygodnii. Booso jest i zawsze było ulubioną marką w naszej szafie, szkoda tylko, że tak długo każą na siebie czekać…

Co do ostatniej kolekcji. Swetry są cudne! Kroje ponadczasowe, świetnie skrojone, dopasowane, dopieszczone. Pięknie się prezentują i zwracają uwagę wszystkich.

Uszyte bez zbędnego przepychu, choć z pomysłem i naprawdę gustownie. Jedynie dizajn serii W PLAMY do nas nie przemówił – mamy identyczny na koszulkach po śniadaniu z naleśnikami smażonymi na maśle.. 😀 Nawet lepszy!

Kolorystyka jak zwykle sprytna, bo pasuje niemal do wszystkiego i na każdą okazję.

WEŁNA jako materiał nie jest zbyt przyjazna dla nadwrażliwców, właściwie to gryzie nawet dorosłych, ale projektanci o tym  nie zapomnieli i wstawili co nieco tu i tam. Dzięki temu najbardziej narażone na pogryzienie miejsca wykończone są bawełną 😀
Prać ręcznie, delikatnie, NIE na tarze czy w pralce! – nie lekceważcie tego 😉

METKI ZEWNĘTRZNE trochę subtelniejszsze niż ostatnio, nadal gustowne. Metki WEWNĘTRZNE duże i drapiące przynajmniej te w swetrach i longsleavach, czyli zdecydowanie DO WYCIĘCIA.

Ogólnie rozmiarówka bardziej oversize niż w poprzedniej kolekcji, co sprawia, że ponosimy dłużej 😀

Ceny jak zwykle nienajniższe, ale w przypadku BOOSO to nas jakoś nie powstrzymuje.

Booso na FB znajdziecie tutaj:

.

BoosoFW08

????????

BoosoFW07

BoosoFW14

BoosoFW17

????????

BoosoFW15

BoosoFW05

BoosoFW06

BoosoFW10

BoosoFW11

BoosoFW09

BoosoFW12

BoosoFW02

BoosoFW00

BoosoFW04

BoosoFW03

Reklamy