Walizki-plecaczki na zabawki

????????

.

PLECACZKI / WALIZECZKI PODRĘCZNE dla dzieci.

Ten z pozoru zbędny gadżet okazuje się być sprawzonym sposobem na pozbycie się z NASZYCH podręcznych torebek kolejnych resorków, pamperków, pluszaków czy innych drobiazgów należących do dzieci.

Przed wyjściem rzucamy hasło „bierzesz tylko tyle ile się zmieści” oraz „pamiętaj, że sam/sama będziesz to nosiła” … u nas sprawdza się doskonale! Co więcej pozwala dziecku na dokonywanie baaaaaardzo  „poważnych” wyborów 😀

Dzieciaki zabierają ze sobą wszystkie ulubione zabawki i w razie potrzeby (nuda, histeria…) wyciągają. Istotne, aby walizka/plecaczek były małe – wejdzie wtedy niewiele, choć zwykle wystarczająco, a i dzieciak nie dźwiga ciężarów.

Polecamy wskoczyć do TkMaxx. Mają tam masę fajnych egzemplarzy, a ceny zwykle przystępne. My upolowałyśmy dla Zochy PLECAK PINGWIN. Jest hiper-lekki, usztywniany i da się do niego upchnąć max 3 pluszaki 😀 Poza tym sam w sobie jest słitasnym pingwinem, którego ZOCHA KOCHA 😀

Dżonas ma walizkę z wewnętrzną stacją obsługi pojazdów 😀 Jest niezastąpiona w zabawie w wyścigi, kraksy czy miasto. Sama w sobie może być zabawką a kreatywnemu dziecku niewiele trzeba to dobrej zabawy!

A jeśli Wy macie jakieś ciekawe egzemplarze to wrzucajcie info 😀


Nasze walizki upolowaliśmy w TkMaxx’ie

Walizeczka Smoby Planet Bag

walizka na autka 01

????????

????????

????????

walizka na autka 05

walizka na autka 02

PL3 PL1 PL2

Reklamy