ANT. Druciane swetry od BABCI MRÓWKI czyli … leczymy traumę z dzieciństwa

????????

.

Druciane swetry od BABCI MRÓWKI czyli … leczymy traumę z dzieciństwa 😀

Kto z Was nie miał w dzieciństwie swetra na drutach robionego??? Kogo z Was taki sweter nie POGRYZŁ?? Chyba każdy takowy miał, a wraz z nim „traumatyczne” wspomnienia… Jedne SWETERY były nawet ładne, drugie koszmarne, a trzecie jeszcze koszmarniejsze… Nam wspomnienia „gustownych” wzorków wracają i straszą… bo większość na równi wyryła nam głębokie urazy psychiczne (choć i tak mniejsze niż DRESY KRESZOWE..) 😛

W XXI wieku sweterki robine przez babcię to luksus, ponieważ zamiast dziergać i wyszywać współczesne babcie siedzą na fejsie, używaja skypa, a wełniane skarpety na siarczyste mrozy dla wnucząt zamawiają na Allegro..

Na szczęście ubranka robione przez ANT czyli BABCIĘ MRÓWKI nie zaginają aż tak bardzo czasoprzestrzeni (jak te oto niesamowite egzemplarze: http://gadzetomania.pl/2011/10/14/30-swetrow-ktore-zaginaja-czasoprzestrzen).

Co więcej, przy odpowiednio dobranej reszcie garderoby WYGLĄDAJĄ nawet EPICKO! Oczywiście nie wszystkie ich druciane wytwory są „fajne i na czasie”, niektóre wywołały u nas chwilowy acz głęboki WSTRZĄS EMOCJONALNY! Ale to nic, bo wybór mają duży.

Ich absolutnym hitem są kolorowe czapy z pomponami, których intensywne (ale nie jaskrawe!) barwy powodują, ze trudno zgubić dzieciaka w tłumie.

Sweterki i akcesoria Ant mają przewagę nad H&M-owskimi, ponieważ wykonane są z AKRYLU, który po praniu nie zbija się i nie twardnieje, a pozostaje mięciutki i w sam raz do przytulania i opatulania 😀 Dlatego nawet najbardziej wrażliwe na „wełnę” dzieciaki nie będą marudziły, że je COŚ TAM GRYZIE..
Dla przypomnienia: nasz pomarańczowy sweterek z H&M  (o ten ze zdjęć:  https://crazyjz.wordpress.com/2013/11/10/boskas-teddies-i-boskie-kominy/), o który wszyscy pytaliście po kilku praniach zrobił się twardy i zbity… Był piękny to fakt, ale po czasie twardy jak beton!

O minusach swoich wyrobów BABCIA MRÓWKI z góry nas poinformowała, ale warte upublicznienia jest tylko to, że nie nadają się do zabawy w krzaczorach, chaszczach, igliwiu czy ostach. Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego…

Jakie ANT ma ceny? To średnio-wyższa półka cenowa. Ale to nic, bo sweter to nie longsleeve! Można spokojnie zamówić lekko za duży. Wywinięte rękawy wyglądają zawadiacko i uroczo na małych  dzieciach :_) A ubranko posłuży na dłużej.

BABCIĘ MRÓWKI na fejsie znajdziecie tutaj

……….

Aaaaaaaaaa i najważniejsze: śledźcie nas dziś wieczorem, bo będziemy dla Was miały czapy od BABCI MRÓWKI.. Idą przecież mrozy -30 st…

PS. Dla ułatwienia.. możecie już wyciągać stare albumy ze zdjęciami i odpalać skaner… 😛

Do wieczora!!

Xoxo Crazy J&Z


.

Ant 27

Ant 26

Ant 20

????????

Ant 28

????????

Ant 22c

Ant 22b

Ant 22

Ant 24a

????????

????????

Ant 25

Ant 32

????????

Ant 31

Ant 31a

Ant 30

Ant 33

????????

Ant 14

????????

Ant 13

Ant 09

????????

????????

Ant 10

Ant 01

????????

Ant 06

????????

Ant 03

Reklamy