Nianie elektroniczne

????????NIANIA ELEKTRONICZNA

Niezastąpiona na wakacjach, gdy dzieci śpią a rodzice marzą o romantycznej kolacji w restauracji piętro niżej ewentualnie o kąpieli toples w pobliskim basenie 😛
Przydaje się również podczas choroby nawet starszych dzieci, szczególnie gdy dzieci śpią w swoich pokojach, oddalonych od naszego a my kontrolujemy kaszel, smarki i gorączkowe majaki.

Najbardziej dziwacznym parametrem wymienianym przez producenta jest zasięg w wolnym terenie. Np. 500 m. Oznacza on zupełnie NIC, bo jak często zdarza się Wam oddalać od łóżeczka dziecka na 500 metrów w wolnym terenie?? No proszszsz… Realny zasięg prawie każdej niani to odległość 2-3 pokoi, ewentualnie do mieszkania najbliższych sąsiadów lub do śmietnika..

W niektórych nianiach elektronicznych istnieje możliwość przekazywania sygnałów ze stacji rodzica do stacji dziecka. Jest to funkcja godna polecenia, ponieważ pozwala np. mówić do dziecka zanim do niego dojdziemy („wymiotuj poza łóżko!”, a jak jest późna noc to: „TATUŚ już idzie!”..).

Warto wybrać nianię o kilku kanałach odbioru, bo jeśli okaże się że w hotelu ktoś ma taką samą nianię, albo w waszym bloku to możecie ściągać płacz dziecka sąsiadów! 

Najprostsze nianie można kupić już od 100 zł, ale jeśli macie tendencje do lekkiej obsesji to są też takie z monitorem oddechu.. od 500 zł.
Coraz więcej urządzeń posiada dodatkowe funkcje takie jak. termometr, lampkę, kołysanki, zegar z budzikiem, projektor czy HIGROMETR (!). My jednak wyznajemy prosta zasadę: jak coś jest DO WSZYSTKIEGO to jest DO NICZEGO.. I tego się trzymajmy..

To by było na tyle. I pamiętajcie, jeśli Wasze dziecko osiągnęło wiek szkolny, a Wy nadal na co dzień używacie niani elektronicznej to to już się nazywa PODSŁUCH 😀

nianie elektroniczne1

nianie elektroniczne 01

Reklamy