MIDFASHION czyli nie-nowa nowość :D

midFASHION16a.

MIDFASHION czyli nie-nowa nowość 😀

Marka Midfashion, mimo iż prezentowana nie raz na różnych blogach parentingowych, nigdy nie przyciągnęła naszej uwagi. Może to kwestia zdjęć, może przestylizowanych stylówek.. Czort wie! Oko uciekało, hipokamp nie rejestrował do pamięci długotrwałej 😀

Los chciał, że weszłyśmy w końcu na ich stronę internetową 😀 A tam lekkie zaskoczenie. Śmieszny lookbook na linearnych-kreskówkowych dzieciach, niezłe stylówki, połączenie dresu z lekką elegancją, czyli DRES WYJŚCIOWY ;P Niezły czad, gustownie i wygodnie!

Do wyboru dresowe bluzy, spodnie, spódniczki, tuniki  z kilkoma rodzajami kratki. Krateczki subtelnej, po prostu kratki i kratki bardzo wyrazistej…tak bardzo, że niektórym kojarzy się z jednym… 😉

Każdy element wykończony do ostatniej niteczki, wszystko opatrzone estetycznymi metkami i wszywkami także rozmiar na pewno się nie pomyli i nie jest „przypadowy”. A rozmarówka w sam raz. 🙂 Kroje ubranek doskonale sprawdzające się na co dzień.

Podsumowując: tajemnica rozwikłana! MidFashion to ubranka, których nie należy łączyć z innymi markami. Wyglądają dobrze TYLKO w komplecie, bez zbędnych dodatków i dziwnych upiększeń. Tworzą całość same w sobie, której dotychczas chyba nikt nie zaprezentował, i to był błąd.

Zapraszamy do SHOWROOMu, bo w zaistniałej sytuacji ubranka MidFashion musiały u nas zagościć.

PS. Ciekawi cen?? Powiemy tyle – baaaardzo przyzwoite, na poziomie H&M 😀

A na FB znajdziecie ich tutaj

Kilka zdjęć do oblookania :

.

midFASHION20a

midFASHION21

midFASHION23

midFASHION11a

midFASHION22

midFASHION24

midFASHION25

midFASHION26

midFASHION19

Reklamy