ZOMBIE DASH

 

????????

.

ZOMBIE DASH czyli straszność strasznista!!

Wbrew pozorom nie będziemy Wam polecać tej fajnej platformówki a’la Mario, ale markę ubranek dziecięcych 😀

Zombie Dash to całkiem niezła dresówka z POTWORNYMI aplikacjami i STRASZNYMI wstawkami. Taka alternatywa dla wychodzących powoli z mody CZACH.

Absolutnym hitem jest PASZCZA, która budzi zainteresowanie u każdego dziecka, a u dorosłych chyba jeszcze większe. Potworne zębiska, które ujawniają się po odpięciu zamka są niczym innym jak gigantycznymi kieszeniami mieszczącymi  wszystko! Początkowo naszą wątpliwość budziła lokalizacja tych na pupie … Obawiałyśmy się że co nieco może się wrzynać.. Ale na szczęście okazało się, że zaginają czasoprzestrzeń i nic takiego się nie dzieje (ale tak to jest z obiektami w okolicy czarnej dziury, zgodnie z prawami fizyki!). 😛

Najsłabszym elementem kolekcji okazała się bardzo fotogeniczna czapa z naszywkami. Na zdjęciach wychodzi obłędnie, a w rzeczywistości jest to raczej Japan style.. Lekko nieforemna, tracąca nitki z pompona… Ale jest nadzieja – już kilka dni temu pojawiła się nowa czapa ZOMBIE DASH, być może jest lepszej jakości niż poprzednia. Z pewnością sprawdzimy..

Rozmiarówka popularno-uniwersalna, raczej bez dziwnych odchyłów.

A cena.. hmmm ..no cóż … spodnie 11 dyszek a bluza 12…

A teraz UWAGA! Po 25 listopada cały zestaw bluza+spodnie oraz kilka innych modeli od Zombie DASH dostępne będą w naszym showroomie (powstała już nawet lista kolejkowa oczekujących na nie mamusiek..).
Szaaaaaaaleństwo 😀

ZOMBIE DASH na FB

Zombie DASH – Android Apps on Google Play

 

ZombieDash14jpg

ZombieDash13jpg

????????

ZombieDash15jpg

ZombieDash01

ZombieDash02

ZombieDash03

ZombieDash04

????????

ZombieDash18ajpg

????????

ZombieDash05

????????

ZombieDash08

????????

ZombieDash09

ZombieDash17jpg

ZombieDash16jpg

????????

ZombieDash12jpg

Reklamy