Czesiociuch na zimę

????????

.

CZESIOCIUCH czyli .. co tym razem zmajstrowali Dorota Zielińska oraz Czesław Mozil??

Polityka oraz działania strategiczne CZESIOCIUCHA są iście ciekawe. Nie wypuszczają całej kolekcji od razu (na hurrrrrra!) tylko nam ją dawkują niczym insulinę cukrzykowi. Wbrew pozorom nie jest to działanie przypadkowe, dzięki temu w Czesiociuchu zawsze się na coś jeszcze czeka, ale krótko więc nigdy nie dochodzi do hipolikemii 😀 Spryciarze!

Co do części nowej kolekcji, która ujrzała już światło dzienne….

Kolekcja zimowa jest dosłownie zimowa – bluzy i nowe spodnie są naprawdę grube. Dzięki temu ubranka służą nie tylko do noszenia w domu, ale także na zewnątrz i to nawet bez dodatkowych rajt czy kalesonów.  Nowa bejzikowa dresówka jest bardzo wygodna aczkolwiek tylko logo z bocianem ratuje ją od pospolitości. Całkiem udanym produktem są spodnie w gwiazdy, które w połączeniu z gwieździstą czapą oraz zwyczajną gładką bluzą wyglądają niesamowicie! I nawet nie aż tak ŚWIĄTECZNIE jak myślałyśmy 😛 Co do czapy w gwiazdy – jest wielka, ma jeden rozmiar, ale za to starczy do 18-tki 😀

Spodnie streetowe nadal w tym samym kroju, ale w nowym wzorze turquoise. Z poprzedniej kolekcji zostało sporo, przede wszystkim zestawy Lattice oraz FRAK sportowy, które pewnie nigdy nie wyjdą z mody. Są ich najbardziej udanymi produktami. Takimi, które naprawdę się wyróżniają.

Co do bluz Lattice – mają mały feler, który miejmy nadzieję szybko zostanie poprawiony. A mianowicie zmieniły się guziki – są innego koloru (ale nie o kolor chodzi) oraz nieco mniejsze, natomiast DZIURY pozostały takiej samej wielkości. Jak się łatwo domyśleć skutek jest taki, że trudno utrzymać ją w zapięciu.

Materiały w większości pozostają te same – stosują dzianinę czyli wiskozę  z odrobiną elastanu.  Ale ale – jest i gruba ciepła bawełna!

Aaaaaha, jeszcze mała uwaga – na ubranka wróciło fajne logo z bocianem !!!  😀

CZESIOCIUCH AW 2013/14

Poniżej inwazja zdjęć z Czesiociuchem w roli głównej :

CC05

????????

CC04

????????

CC07

CC10

????????

CC08

CC11

CC09

CC06

CC03

????????

CC02

CC01

CC123

CC22

CC24

CC25

CC12

CC13

CC18

CC20

CC21

CC19

SONY DSC

CC16

SONY DSC

CC15

????????

????????

????????

CC17

????????

Reklamy