MINI WALIZKI JEŹDZIKI

MINI WALIZKI JEŹDZIKI

Dziś temat aktualny 52 tygodnie w roku, latem może trochę bardziej, ale nie demonizujmy 😀

Bagaż podręczny jest baaaardzo ważnym elementem w podróży bo trzeba do niego upchnąć termos, jajka na twardo oraz kanapki z kotletem NO I PRZEDE WSZYSTKIM można nim w razie czego zdzielić złodzieja!

My proponujemy zaopatrzyć się w MINI WALIZKI-JEŹDZIKI 😀 Praktyczniej się nie da: podręczne rzeczy nasze i dziecka będą w środku, a sam dzieciak na walizce (i w dodatku zadowolony i rozbawiony, a to raczej rzadkość w podróży…). Generalnie można na niej usiąść i odpocząć albo być ciągniętym przez rodziców przez kilometry hali odlotów albo po płycie lotniska jak autobusu nie podstawią pod Ryanaira’a.. Dużym plusem jest to, że większość tego typu walizeczek spełnia normy bagażu podręcznego (ale nie zaszkodzi się upewnić; przypominamy maksymalne wymiary w cm: 55x40x20).

Dziś porównamy dwie niemalże identyczne walizki (prawdopodobnie z tej samej dalekowschodniej fabryki!). TRUNKY oraz jej siostra bliźniaczka KID CAR z BIEDRONKI 😀

Obie wykonane są z PLASTIKU podobno certyfikowanego, ale co za różnica – i tak dziecko ich nie połknie 😉 Są lekkie i stosunkowo wytrzymałe. Pomimo plastikowej konstrukcji przeżyły sporo crashtestów Dżonasa, upadek ze znacznej wysokości i regularną jazdę po schodach w celach nie do końca zrozumiałych.

Obie są tak samo pakowne, mają te same gadżety typu siatka wewnątrz, pasek do ciągnięcia, uchwyty do trzymania… Jedyne różnice to:

– nieco inny styl wymalowania walizki

– Trunky posiada 5, a walizka z Biedronki tylko 4 poprzeczne paski

– Trunki ma dodatkowo na pasku miejsce na dane dziecka/właściciela

– na tej z Biedronki brak wymalowania na grzbiecie, ale za to MA OCZY!

Niestety  obie uzbrojone są w plastikowe kółka hałasujące niezmiernie i nie tłumiące wstrząsów, ale komu to przeszkadza… na pewno nie dwulatkowi! A inni podróżujący będą się przynajmniej trzymali od nas z daleka ;P

TRUNKI kosztowała 159 zł + 20 zł przesyłka a walizka KID CAR z Biedronki 80 zł.

My użytkujemy obie walizki i nie zauważyliśmy różnicy godnej tych 80 zł.  czyli połowy wartości…

Nasza walizka TRUNKI  pochodzi stąd: DALEKOJESZCZE.COM.PL

Generalnie jest to świetna strona z walizkami i gadżetami podróżnymi dla dzieciaków. Są tam wszystkie fajne dostępne na polskim rynku walizki dla dzieci.

Aaaaaaaaa jeszcze coś! Jakiś czas temu ladnebebe.pl polecało baaaardzo fajną i gustowną walizkę SKOOT o tutaj. Odsyłali wtedy do mamissima.pl. Proponujemy Wam jednak olać ten sklep i wejść na Allegro bo tam znajdziecie ją u kilku użytkowników za pooooonad stooofke taniej….

Życzymy MIŁEJ JAZDY!!

 

????????

Walizka TRUNKI

????????

????????

Walizka TRUNKI

walizka03a

Walizka TRUNKI

????????

Walizka TRUNKI

walizka00

Walizka TRUNKI

????????

Walizka TRUNKI

????????

Walizki KID CAR
Pszczółka i Diabełek

walizka08

Walizki KID CAR
Pszczółka i Diabełek

????????

Walizki KID CAR
Pszczółka i Diabełek

walizka06

Walizki KID CAR
Pszczółka i Diabełek

????????

Walizki KID CAR z Biedronki
Pszczółka i Diabełek

Reklamy