FLAWLESS – kolekcja letnia!

FLAWLESS – kolekcja letnia!!
Jakiś czas temu marka Flawless nieco po uszach od nas dostała (tutaj!). Miałyśmy swoje powody – jakość materiałów pozostawiała WIELE do życzenia przy cenach wygenerowanych przez GENERATOR CEN NIEADEKWATNYCH.
Ale my zawsze drugą, trzecią i sto-piątą szansę dajemy (i tym razem tak było), bo DOBROĆ w nas krąży zamiast płynów ustrojowych.Otóż tym razem SPODNIE GACIO-DRESOWE sobie zamówiłyśmy. Różowe, fioletowe i limonkowe wraz z czapami w ramach rozpusty zakupowej, a co tam!!Ciekawi naszej opinii??Najnowsza kolekcja Flawless KOLOREM obrodziła, co się chwali bo wszechogarniająca szara szarość zaczynała nas w depresję wpędzać (a tymoleptyki przestały działać!). Tym razem materiał zupełnie inny – ZNACZNIE lepszy, dresowaty, ale bez tendencji do szmacenia.  Alleluja!  Materiał przeżył również 60 stopni w pralce z odplamiaczem (nie trzeba było go resuscytować!). Całe szczęście – bo inaczej nie da się prać ubrań dzieciaków takich jak Dżonas i Zocha..
Krój mają niezły – dobrze się układają i przede wszystkim tyłka trzymają (głowy także w razie nieodpartej, nieco dziwnej potrzeby, patrz Zocha), a to ważne w przypadku szalejących maluchów.W kwestii metek FLAWLESS także poszedł po rozum do głowy– zrobili im apdejt z liftingiem – wreszcie NIE GRYZĄ bo są bawełniane i na płasko przyszyte (patrz foty).Jest jednak pewna tajemnicza kwestia, która FRAPUJE nas niezmiernie: dlaczego (?) łaj (?) warum (?) w wewnętrznej części spodenek są dziury z miejscem na sznurek?? A sznurka NI WIDU NI SŁYCHU… To chyba jakaś wyższa forma dizajnu, której nie ogarniamy umysłem.. ;P
Tak czy siak, tym razem CHWALIM CHWALIM. Bo jest za co.
Ale FLAWLESS halo halo!!! Na laurach nam tu nie osiadać tylko poziom utrzymywać, bo nasze wirtualne OKO czuwa (nigdy nie mruga!) i wszystko widzi ;P
A teraz mamuśki klikacie i zamawiacie CITY SHORTSy tutaj
UWAGI KOŃCOWE: ceny Flawless’a raczej NIE DRGNĘŁY, ale przynajmniej jakość je dogoniła. Rozmiarówka letnia dość uniwersalna,  generalnie mniejsza od kolekcji BASIC. Pomiędzy 74-86 a 86-92 nie ma żadnej różnicy w długości spodenek, a w pasie około 1 centymetra.
Polecamy też wywiad z Flawless’em w Dzień Dobry TVN z jesieni zeszłego roku, po którym dziewczyny fejmu trochę zdobyły ;P O tutaj! 
Flawless5
????????
????????
Flawless3
Flawless4
????????
Flawless6
????????
????????
????????
Flawless7
SONY DSC
Reklamy