Nowa kolekcja BOOSO!

Nowa kolekcja BOOSO! Oj, przyznajemy żółtą kartkę!! A w zasadzie musztardową..Nowa kolekcja Booso wzbudziła u nas uczucia nieco schizofreniczne. Dlatego najpierw wypowie się „osobowość A” a potem „osobowość B”.
OSOBOWOŚĆ A: Piękne kolory i luźne kroje, bez nadęcia! Pomarańczowa czapa wymiata, na 100% wszyscy ją zamówicie jak i my to uczyniłyśmy – jest hiciorem niewątpliwym. Świetne chusto-kominy, musztardowy jest wręcz szałowy, nadaje się także dla mamusiek, bo jest duży! Nadal panuje tu zwracająca uwagę prostota. Materiały na piątkę z plusem. Kolekcja jako całość rewolucji nie robi, jest lekką wariacją na poprzedniej, ale jest baaaaaardzo bardzo gustownie. Wiele elementów można potraktować jako bejziki i nosić z innymi ciuchami z szafy. Dziękujemy Ci Booso za brak aplikacji/rysunków/naszywek!!

OSOBOWOŚĆ B: Oszszk….motyla noga!
Po pierwsze primo: Booso pojechało po bandzie z kolorem! Piękny żółty kolor spodenek podoba się baaaaaaardzo Nam, Wam oraz Meligethes aeneus – niewielkiemu chrząszczowi z rodziny łyszczynkowatych. O taaak! Znacie go wszyscy, to ten co obsiada wszystko co żółte! Musztardowych elementów kreacji nie polecamy zatem do noszenia w terenie innym niż głębokomiejski oraz w pomieszczeniach zamkniętych.
Po drugie primo: pomarańczowa czapa (uszyta z fikuśnym skrętem) momentami przypomina turban i wymaga nieco fatygi oraz precyzyjnego ułożenia.
Po trzecie primo: CZAPKA za pięć dych oraz KRÓTKIE SPODNIE za dziewięć to lekki skandal. Drogie Booso – apelujemy o rozsądek!

POZOSTAŁE UWAGI:

Metki – duże, w tej kolekcji chyba jeszcze większe, ale przez to gdy jakiejś mamie podoba się wdzianko na naszym dzieciaku to nie zadaje pytań a czyta: „kloo by BOOso” i biegnie sobie wygooglować

 Nadal twierdzimy, że zewnętrzne metki wyglądają uroczo, choć ich nowe lokalizacje są mniej trafne. Miejmy nadzieję, że to tymczasowa niepoczytalność projektanta (za dużo vicodinu, kawy albo bezsennych nocy przy maszynie) 

Obsługa klienta trochę się pogorszyła – pewnie przez problem z ogarnięciem przybywających fanów i matek oszalałych na punkcie nowej kolekcji, które chcą mieć wszystko na wczoraj. Czekając na zamówione ciuszki musicie wykazać się cierpliwością.

Poza istotnymi minusami nowej kolekcji – z wielką niecierpliwością będziemy czekać na ich propozycje jesień/zima 2014 

B2

B1 B3 B4 B5

Reklamy