Knajpo-miejscówki dla mamusiek z dzieckiem

Poznań szczyci się kilkoma knajpo-miejscówami dedykowanymi dla mamusiek z dzieckiem (Cafe Bebe, Cafe Bajarka, Gałganek). Niestety, z żalem stwierdzamy, że żadne z nich większego szału nie robi.. Jedzenie kiepskie, w zasadzie to jego brak, lokalizacje głębokomiejskie – beton i brak możliwości wyjścia na zielone, chociażby jakiś ogródek… NIC, KLOPS, KICHA!
Oto proponowana przez nas alternatywa: UMBERTO na Cytadeli. Miejsce bez specjalnego przeznaczenia, ale zarówno dzieci jak i psy są tam mile widziane (w menu Gerberki i inne dzieciowe ciasteczka, dla psów miski z wodą za friko). Karta zawiera pyszne propozycje dla dorosłych, które z powodzeniem mogą wyjadać nam z talerzy dzieci (ewentualnie możliwość zamówienia pół porcji). Matki karmiące też coś dla siebie znajdą. Poza tym kilka pizz i wszędobylskie kurczaczki w panierce z frytkami. Duża ilość fotelików dla maluchów, przewijak, chusteczki, pieluchy na miejscu. Nieskończona ilość dekoracji sezonowych (kwiatki, motylki, zajączki, liście, pierniki itp.), ponadto kanarki, papużki, zeberki i inne skrzeczące ptaki umilają pobyt, a raczej zajmują znudzone spacerem potomstwo nasze. Kolorowo i gustownie, przychodzą tu też zwykli śmiertelnicy (bez dzieci) więc mamuśki nie kiszą się we własnym sosie. Tuż za płotem odjazdowy plac zabaw, możliwość zabrania kawy (baaardzo pysznej!) na wynos.
UMBERTO konkurencji w Poznaniu nie ma – wygrywa na każdym polu. Koniec i kropka. Dziękujemy za uwagę.
HALO – INNE MIASTA (Warszawa? Gdańsk?? Świecie??? Kraków?? reszta Polski?). A czy Wy macie obczajone jakieś super miejscówy godne polecenia?

????????

????????

umberto kolaż_logo_m

Reklamy