SMOCZE, DINOZAUROWE i POTWORNE bluzy od j_pawlowskiej (Little Rose&Brothers)!

Jak wszystkie typowe/katalogowe mamuśki i my mamy czasem ochotę odziać nasze dzieciaki w motyw zwierzęcy. Niestety klasyczne opcje typu: misiaczek, króliczek czy kotek – poza tym że wieją nudą – niezbyt pasują do naszych diabłów rogatych, więc sobie je darujemy. Proponujemy w zamian coś bardziej hardcorowego: SMOCZE/DINOZAUROWE/POTWORNE bluzy od j_pawlowskiej (Little Rose&brothers)!
Uszyte są z dobrej gatunkowo grubej bawełny, od wewnątrz wykończone meszkiem, który nawet po kilkukrotnym praniu nie kluskuje się. Rękawy zakończone na tyle elastycznymi ściągaczami, że nie rozciągają się w użytkowaniu. Kolory raczej pstrokate (poza szarym melanżem), pigment „na bogato”, ale to dobrze bo szybko się nie spiorą. Na kapturze doszyty filcowy grzebień, a z tyłu doczepiony fikuśny ogonek w kolorze bluzy (odczepialny).
Zocha i Dżonas zwariowali na punkcie tych ogonków!
Rozmiarówka typowo MADE IN CHINA czyli bliżej nieokreślona – cieńsze bluzy wypadają dość małe, a grube zdecydowanie większe… ruska ruletka… trza kupować na oko i czuja!
Do nabycia  za sześć dyszek (szukajcie pod hasłem „Bluza z kapturem DINOZAUR” u j_pawlowskiej na allegro lub kontaktujcie się z nią bezpośrednio).

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

????????

????????

????????

????????

????????

Reklamy