HULTAJ POLSKI – ciuchy z duszą, jest w nich MOC!

HULTAJ POLSKI – ciuchy z duszą, jest w nich MOC! Trzeba przyznać, że faktycznie nadają tytułowy hultajski wygląd.
Z każdego słitajskiego uroczulasa zrobią prawdziwego łobuza!Świetne kroje, można (a nawet trzeba) wywijać/podwijać/rolować na różne sposoby.

Materiał o nieco mniejszej gramaturze niż Flawless (czyli cienszy-jakby kto nie wiedział co to gramatura ;P), ale niewiele.
Po wypraniu, na drugiej stronie materiału robią się niestety kulki/kluski, aczkolwiek nie wygląda to tak fatalnie jak we Flawless. Kołnierz (w bluzie i sukience) oraz rękawy (tyko w bluzie) zrobione są z innego (też bawełnianego) materiału który się nie mechaci, więc luz.

Patrząc jednak obiektywnym/surowym okiem – ubranka Hultaj Polski to po prostu duża szara masa dresowa, która bez dodatków wygląda dość słabo. Potraktujcie ciuchy jako BASIC – dopiero dodatki wydobywają z nich piękno. My uzupełniłyśmy je czerwonymi spodniami/rajstopami, które nadały całości charakteru – J&Z wyglądają w nich iście coolersko 

Pasuje do nich prawie wszystko: trampki, lakierki, kwiatki, czachy, kokardki, brudne buzie i umorusane ręce ;P
Każdą plamę po śniadaniu można podciągnąć tu pod STYLÓWĘ ;P  Według nas czapy są za dłuuugie i nieforemne, odradzamy.UWAGA! Rozmiarówka baaaaaaaaaaaaaaardzo zawyżona! Np. rozmiar 92 będzie dobry nawet dla dla 3-4 latka. Za duża sukienka przypomina nieco zakonny habit a za duża bluza wygląda jak sukienka..
„Brak wykończeń” umożliwia jednak podcięcie ubranka na odpowiednią długość w razie potrzeby ;P

Stosunek ceny do jakości dosyć przyzwoity. Bluzki/bluzy są za 4-8 dyszek (zależy od kroju i rozmiaru). Generalnie ceny (pomijając promocje) są 2x niższe niż Flawless! Duży plus

Reasumując: kolekcja jest fajna, ale dalej polujemy na szaro-dreso-ciuchy!

Kolekcja Hultaj Polski tutaj: http://sklep.majtaj.pl/

Hultaj Polski_kolaż_m

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

????????

Reklamy