AJPADY i takie tam…

AJPADY i takie tam..
W wychowaniu dzieci ajpady/smartfony/pilotydotelewizora, podobnie jak parówka, należą do kategorii ROZWIĄZAŃ OSTATECZNYCH, ale skutecznych. Dobrze wiemy, że książeczki dzieci czytać powinny (starsze wyłącznie encyklopedie coby lepszy start w życiu miały), a na kolacje paszę/musli/biojogurt dostawać winły,ale..
Rzeczywistość jest zgoła nieco odmienna. Gdy krytyczna chwila nastaje, a krzyk i ryk niemiłosierny przez miłą ciszę przeziera, na ratunek ajpady i parówki przychodzą. I O ZGROZO, są skuteczne.
Co do parówek wypowiemy się o nich innym razem, dziś zaś aplikację interaktywną polecimy.

„Amelia i Postrach Nocy”

Główna bohaterka to Amelia – mała dziewczynka, która mieszka w tajemniczej krainie zwanej Grzybową Polaną wraz z trzema przyjaciółmi: dużym futrzastym misiem, małym nieśmiałym żółwiem i niebieskim kotkiem, który wszystkich prześciga na swoich dwóch kółkach.
Brzmi nieco kwaśnie, ale nie dajcie się zmylić. Aplikacja zawiera urzekające, ręcznie rysowane ilustracje.
Nawigacja jest łatwa i intuicyjna – Zocha odkąd skończyła 18 miesięcy płynnie się nią posługuje i jest jej wielką fanką.
Rozbijanie baniek mydlanych, granie na zwierzęcej orkiestrze, szukanie postaci ukrywających się w ciemnej komnacie to tylko niektóre zadania, które czekają małego szkraba. W sam raz zamiast dobranocki, przynajmniej interaktywnie a nie pasywnie!
Zresztą sami zobaczcie zajawkę: http://youtu.be/lqZK0QRvn-Q
Do ściągnięcia tutaj: https://itunes.apple.com/pl/app/amelia-i-postrach-nocy/id583199247

AMEL_m

Reklamy